Hem Eğitim, Hem Yarışma

Malatya Berberler ve Kuaförler Odası tarafından düzenlenen etkinlikte mesleğin uzmanları ve kişisel gelişim uzmanları Malatya'da berber ve kuaförler ile buluştu.

Hem Eğitim, Hem Yarışma Malatya Haber

Altın Yunus Tesislerinde düzenlenen etkinlikte Ünlü Topuz uzmanları Sibel Bircan, Ceyhun Çallılar, Cem Ardıç ve Kişisel Gelişim Uzmanı Murat Bekar'ın gün boyu katılımcılara eğitim verdi. Eğitimin ardından ise akşam bir gece düzenlendi. Geceye Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Şevket Keskin ile Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Elazığ, Adıyaman illerinden katılan oda başkanları ve kuaför ve berberler katıldı. 

Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ramazan Toptaş, Malatya’da ilk kez böyle bir organizasyona imza attıklarını belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Gecede Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Şevket Keskin de birer konuşma yaparak böylesine bir gecenin hazırlanmasında emeği geçenleri kutladılar.

Konuşmaların ardından gündüz eğitimlerde yapılan saç modelleri defilesi yapıldı. Büyük bir ilgi ile izlenilen defileden sonra ise saç modeli yarışması yapıldı. Bir birinden değişik ve ilginç saç modelleri birincilik için yarışırken gecenin sonunda ise ödül töreni düzenlendi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 15
Bugün : 799
Bu Ay : 3283
Toplam : 3283

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom