Gençlik kollarında Görgeç Dönemi

Malatya Battalgazi AK Parti Gençlik Kolları’nda gerçekleştirilen 4.Olağan kongresinde başkanlığa Burak Ergöç seçildi.

Gençlik kollarında Görgeç Dönemi Malatya Haber

Battalgazi Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen kongreye AK Parti İl Başkanı Hakan Kâhtalı, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Milletvekili Aday Adayı Bülent Tüfenkci ile il yönetimi ve partililer katıldı.
Kongrede bir konuşma yapan Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, kongrenin herkese hayıtlı olmasını dileyerek, “Kongreler bir gençleşme hareketidir. Bundan önceki teşkilat mensupları bayrağı yeni arkadaşlara devredecekler. Ve durmak yok yola devam anlayışı içerisinde hizmetlere devem edecekler” dedi.

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı da verilen görevi yerine getirmek için burada olduklarını söyleyerek, “Burada ilk başta ben il başkanı olarak yapmak gereken neyse layıkıyla yerine getirmek zorundayım. Bu davada göreve talip olmuş her kim olursa olsun üzerlerine almış oldukları bu görevi en layıkıyla yerine getirmek zorunda. İlimizde yüzde 70’in üzerinde bir oy alan partinin üyeleriyiz bizler. Burada bir birimize olan küskünlükler, dargınlıklar olabilir ama her ne olursa olsun büyük fotoğrafa bakarak davamızın ne olduğu bilinci ile hareket ederek elimizden gelen tüm gayretimizi partimizin bu ulvi amacı doğrultusunda elimizden gelen tüm gayreti göstermek zorundayız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından görevi bırakan Furkan Boyraz’ın yerine kongre sonucunda Burak Ergöç seçildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 5
Bu Ay : 8064
Toplam : 8064

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom