Sağlıkta Önemli Hizmetler Yapıldı

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci, Malatya'da sağlık alanında devasa çalışmaların yapıldığını belirterek, Malatya'nın sağlık turizminde belirli bir seviyeye gelmesi için çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

Sağlıkta Önemli Hizmetler Yapıldı Malatya Siyaset

Tüfenkci, 7 Mart'ta yapılacak olan genel seçim kapsamında çalışmalarını sürdürdü. Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelen Tüfenkci, Malatya Eczacılar Odası'nı ziyaret etti.

Malatya Eczacılar Odası Başkanı Eczacı Tahir Özelçi, AK Parti Malatya İl Başkanlığı görevinde de bulunan AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci'nin Malatya için faydalı çalışmalarda bulunduğunu ifade etti.

Aday adaylığı sürecinde Avukat Bülent Tüfenkci'ye başarılar dileyen Özelçi, "Aday adaylık süreci biter, milletvekili adayı olursa, kendisinin Malatya ve Türkiye için mecliste de faydalı çalışmalar yapacağına inanıyoruz" dedi.

"SAĞLIK ALANINDA DEVASA ÇALIŞMALAR YAPILDI"

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci ise, 4,5 yıllık il başkanlığı görevi süresince sivil toplum kuruluşlarıyla istişare içerisinde güzel çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Tüfenkci, il başkanlığı döneminde büyük bir tecrübe edinerek, bilgi birikimine sahip olduğunu, bilgi birikimini ve tecrübesini Malatya'ya hizmet için kullanmak istediğini dile getirdi.

Sağlık alanında Malatya'da devasa çalışmaların yapıldığına dikkat çeken Bülent Tüfenkci, Malatya'nın sağlıkta Türkiye'de önemli bir yere sahip olduğunu kaydetti.

Tüfenkci, "Önümüzdeki yıllarda daha nitelikli sağlık tesisleriyle beraber, sağlık alanında Malatya'da daha önemli yerlere gelecek. Sağlık alanında uzman bir kadroya sahibiz. Fizik Tedavi ve Çocuk Hastanemiz ile beraber, Malatya sağlık alanındaki gelişimini sürdürecek. İlçelerimizde de devlet hastanelerimizi yaptık ve bunların birçoğu hizmete geçti. Bu noktada Malatya'yı sağlık turizminde belirli bir seviyeye getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 139
Bu Ay : 3696
Toplam : 3696

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom