Yoğun Bir Trafik Çalışmalası Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından 2015 yılı içerisinde 22 bin 500 trafik işaret levhası ile 2 bin 49 km yol çizgisi boyama çalışması yapacak.

Yoğun Bir Trafik Çalışmalası Yapıldı Malatya Haber

Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Malatya’nın büyükşehir statüsü kazanmasının ardından Malatya genelindeki merkez ve merkez ilçelerdeki ana caddeler ile grup yollarında çalışmalarını sürdürüyor.
Konuyla ilgili verilen bilgilere göre Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından, trafik yönlendirme levhaları, yol ve yaya çizgileri çalışmalarının Karayolları işaretleme standartlarına uygun olarak yapıldığı belirtildi.

Yapılan açıklamada Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından sahada yapılan fizibilite çalışmaları sonucunda tehlike arz eden kavşak, yol ve virajlarda işaret levhaları ile yer işaretleme çalışmalarının büyük bir titizlikle yapıldığı ifade edildi.

Merkez ve merkez ilçelerdeki ana caddeler ile grup yollarında çalışmaların devam ettiği belirtilen açıklamada, yatay ve düşey işaretleme çalışmaları kapsamında hasar görmüş tabela ve silinmiş yol çizgilerine müdahale edilerek kısa süre içerisinde bu aksaklıkların giderildiği bilgisine yer verildi.

Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 2014 yılı içerisinde şehir merkezinde 559 km yol çizgisi boya çalışması yapıldığı, 2015 yılı içerisinde ise 2 bin 49 km yol çizgisi boyama, 22 bin 500 adet düşey trafik işaret levhalama çalışmasının yapılmasının hedeflendiği bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 328
Bu Ay : 1857
Toplam : 1857

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom