Destek Gecesi Amacına Ulaşmıştır

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, 6 Mart Cuma günü yapılan Yeni Malatyaspor Destek Gecesi’nde taahhüt edilen ücret ve bu geceden kulübün kasasına giren parayla ilgili bir basın toplantısı düzenledi.

Destek Gecesi Amacına Ulaşmıştır Malatya Spor

 Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kameralar karşısına geçen Gevrek, destek gecesinin amacına ulaştığını, birlik beraberlik noktasında güzel bir tablonun oluştuğunu söyledi.

Destek gecesinde farklı görüş ve düşünceden bin kişiyi ağırladıklarını belirten Adil Gevrek, “Gecede güzel bir birlik beraberlik görüntüsü ortaya çıktı. Bizim de amacımız buydu zaten. Malatya bizim ortak paydamız. Tabi birlik ve beraberlik gecesinin yanında bu gece aynı zamanda maddi destek gecesiydi. Bu geceyle ilgili bazı dedikodular, bazı sıkıntılar oldu. Farklı rakamlardan bahsedildi. Herhangi bir kuşkulu duruma mahal vermemek için o gecede taahhütte bulunan listeyi sizlerle de paylaşacağız. Aynı zamanda bu isimleri kulübümüzün internet sitesinden de yayınlayacağız. Sizlerden ricam siz de bu işin takipçisi olun” dedi.

Başkan Gevrek İstanbul’dan taahhüt edilen rakamın 1 milyon 164 bin TL olduğunu, Malatya’dan taahhüt edilen rakamın ise 212 bin TL olduğunu kaydetti. Başkan Adil Gevrek, taahhüt edilen rakamlara rağmen şu ana kadar ödenen miktarın ise İstanbul’dan 257 bin 200 TL olduğunu, Malatya’dan ise 92 bin TL olduğunu ifade etti.

Gevrek, Yeni Malatyaspor Destek Gecesi’ne katılıp taahhüt ettiği parayı henüz kulübün kasasına yatırmayan kurum ve kişi isimlerin şunlardan oluştuğunu söyledi:

"Bekir Alyüz, Yunus Aktaş, Ahmet Çalık, Mado Malatya, Necdet Yalçın, Nüvit Karagöz, Nevzat Diri, Ramazan Paşahan, Derebeyleri Marmara, Songül Demirci, Ramazan Bulun, Azmi Ekinci, Şenol Karadoğan, Hanife Acar, Hasan Trak, Dönerci Ali Usta, MASTÖB Gençlik, Erbil Ticaret, Edip Budak, Ahmet Budak, Ahmet Güler, Cengiz Günaydın, Hulusi Akkoyun, Ahmet Çakır, Selahattin Gürkan, Kuluncak Köyü, Osmanlı Kebap, İSTOC Malatyalılar, Ayşem Sultan, Malatya Köftecisi, Gökhan Yaltı, Bekir Yıldırım, MADEF (Yılmaz Durmuş), Cengiz Kaçmaz, Mehmet Bey, Abdullah Özatilla, Aziz Yalçınkaya, Erdal Gündüz, Haşim Karadağ, Necip Olgun, Yeşilyurt Belediyesi, Esenlik, BAYKANOVA, Kaçmazlar, Malatya Park."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 506
Bu Ay : 4304
Toplam : 4304

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom