Ne İstediklerini Bilmiyorlar

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci, "İnsanların yatırım yapabilmesi için önünü görebilmesi için 6 ay sonra Türkiye'de nelerin değişeceğini bilmesi lazım" dedi.

Ne İstediklerini Bilmiyorlar Malatya Siyaset

 Tüfenkci, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler kapsamında Battalgazi Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

‘’MUTLAKA LİSTEDE GÖRMEK İSTİYORUZ’’

Battalgazi Muhtarlar Derneği Başkanı Abdulvahap Ortaç, AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci'ye çıkmış olduğu yolda başarılar dileyerek, "Bizler şehrimize katma değer sağlayacak şehrimizin insanı sorunlarımızı bilen teşkilat ruhuna sahip oy oranını arttıracak, yarışmada bir adım daha ileri götürecek bir ekip ruhu içerisinde çalıştığınızı biliyoruz. Bizler sizleri mutlaka listede görmek istiyoruz. AK Parti'de mutlaka oy karşılığı olan insanların listede olmasını istiyoruz. Malatya'da yaşayan, Malatya'da doğup büyüyen insanların, bu şehri daha iyi temsil edeceğine inanıyoruz" diye konuştu.

‘’ENGELLERE DEĞİL, MENZİLE BAKARIZ’’

"Başbakanımızın da dediği gibi biz engellere değil, menzile bakarız. Menzilimiz hak yoludur, millet yoludur, menzilimiz 7 Haziran'da yeniden milletin iradesini hakim kılma yoludur" diyen Tüfenkci, "7 Haziran seçimlerinin Türkiye'miz ve Malatya'mızın değişmesinde rol oynayacak. İstikrarın, ekonominin aynı düzeyde ivme kazanarak devam etmesi anlamına gelir. Çünkü siyasi istikrar ne kadar önemli ise ekonomik istikrarda o kadar önemlidir. İnsanların yatırım yapabilmesi için önünü görebilmesi için 6 ay sonra Türkiye'de nelerin değişeceğini bilmesi lazım" şeklinde konuştu.

"MUHALEFET HER GÜN BAŞKA SÖYLÜYOR"

Muhalefeti sert bir dille eleştiren Bülent Tüfenkci, "Karşımızda dün başka söyleyen, bugün başka söyleyen, ne istediğini bilmeyen bir muhalefet var. En son ise çıkıp 'bizim partimiz kapatılacak, bununla ilgili ciddi hazırlıklar var, bu iktidarın bir oyunudur' dediler. AK Parti kapatılmalarından en fazla zarar gören bir partidir. 2010 yılında anayasa değişikliğini getirdiğimiz de, artık Türkiye'de bir daha partiler kapatılmasın dediğimizi de bugün 'partimiz kapatılacak' diyen partilerin tamamı meclisten kaçtılar. Bizler 228 Milletvekili ile parti kapatmanın bir daha olmaması için yasayı meclise sevk ettik.

Dün 'partimiz kapatılıyor' diyen liderler bugün ise 'biz ona da karşıyız' diyorlar. Bizler seçim yasası değişsin diye şu an ki Cumhurbaşkanımız o zaman sizlere 3 seçenek sunuyoruz ya seçim barajlarını kökten kaldıralım ya yüzde 5'e düşürelim ya da yüzde 3'e düşürelim dediğimizde o öneriye sahip çıkmadılar. Bunların maksadı üzüm yemek değil bağcıyı dövmektir" dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 231
Bu Ay : 8290
Toplam : 8290

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom