MAFSAD'da Tanıtım Toplantısı

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD)’da Zoom İthalat firmasının ürün tanıtımı ve eğitimine yönelik bir toplantı gerçekleştirildi.

MAFSAD'da Tanıtım Toplantısı Malatya Haber

 SODES Fehmi Kolçak Fotoğraf Atölyesinde gerçekleştirilen ve iki gün süren eğitimlere Malatya’da hizmet veren fotoğraf stüdyoları, MAFSAD üyeleri ve diğer ilgili davetliler katıldı. Toplamda 70 kişinin katıldığı tanıtım ve eğitim toplantısı, Zoom İthalat firması yetkilisi Jirary Gamsaragan ve Alengirhane Stüdyo sahibi Ali Karatuna’nın katkılarıyla gerçekleşti. Profoto, Olympus, Lowepro, Tamron, Manfrotto, Sekonic, PocketWizard, Phaseone, B+W ve Pixel gibi dünya markalarının ürünlerini tanıma fırsatı bulan katılımcılar sunumdan mutlu bir şekilde ayrıldılar.

MAFSAD Başkanı İnan Orhan, yaptığı açıklamada, böyle bir etkinliğe hem Malatya’da hizmet veren fotoğraf stüdyolarının, hem de bu ürünlere ilgi duyan fotoğraf meraklılarının ihtiyacı olduğunu düşündükleri için Zoom İthalat firmasını Malatya’ya davet ettiklerini, firmanın kendilerini kırmayıp Malatya’ya geldiğini ve böyle güzel bir etkinliği seve seve yaptıklarını ifade etti. İki gün süren ve ilginin yoğun olduğu etkinlik için Zoom İthalat Firması yetkilisi Jirary Gamsaragan ve Alengirhane Stüdyo sahibi Ali Karatuna’ya, MAFSAD üyelerine ve diğer katılımcılara teşekkür ederek, Jirary Gamsaragan’a plaket takdim etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 542
Bu Ay : 7688
Toplam : 7688

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom