MHP'de Başvuru Süreci Başladı

7 Haziran 2015’de yapılacak olan Genel Seçimler için MHP’de bugün aday adaylığı süreci başladı. MHP 21. Dönem Milletvekili Namık Hakan Durhan, Malatya’dan ilk olarak aday adaylık için başvurusunu yaptı.

MHP'de Başvuru Süreci Başladı Malatya Siyaset

 MHP İl Binasında gerçekleşen başvuruda konuşan MHP İl Sekreteri Hasan Onbaşıoğlu, “21. Dönem Malatya Milletvekilimiz Sayın Namık Hakan Durhan 7 Haziran’da yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği seçimleri için aday adaylığını açıklamak için burada bulunmaktayız. Kendisine ve partimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Eski milletvekili Namık Hakan Durhan ise, Hükumeti eleştirerek “Bütün Türk Milleti 2002’den beri seferber olmuş Cumhurbaşkanını mutlu etmek, Cumhurbaşkanını tatmin etmek, Cumhurbaşkanının istek ve arzularını yerinde getirmek için seferber olmuş. Aç kaldık, çıplak kaldık her türlü fedakarlığı yaptık. Bizler bu sıkıntılar içerisindeyken Cumhurbaşkanımız Allah razı olsun 5 milyar dolarlık bir saray yaptırdı. Yetmedi 600 milyon dolarlık bir tam donanımlı lüks uçak aldı” şeklinde konuştu.

Durhan, özellikle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın meydanlarda miting yapmasına tepki göstererek, “Sen Cumhurbaşkanı olmuş gitmişsin. Artık tarafsız, bağımsız, bütün siyasi partilere eşit mesafede, onların hepsini kucaklayan bir görünümde olması gerekirken AKP’nin Genel Başkanı gibi, AKP’nin Başbakanı gibi şehir şehir gezerek AKP’ye oy istiyor” dedi.

7 Haziran seçimleri öncesinde yapılan anketlerde MHP’nin oyunun yüzde 21 olduğunu ifade eden Durhan, “İnşallah bu oy oranını yüzde 25’lere çıkaracağız” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 267
Bu Ay : 267
Toplam : 267

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom