Gençlik Kolları Olağan Kongresi

AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi 15 Mart Pazar günü saat 14.30’da Belediye Konferans Salonu’nda yapılacak.

Gençlik Kolları Olağan Kongresi Malatya Siyaset

Kongre hakkında bilgi veren AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanı Miraç Göçmez, bütün Malatyalıları kongreye davet etti.

AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanı Miraç Göçmez, “Gençlik kollarımızın 4. Olağan Kongresini Pazar günü Belediye Konferans Salonu’nda saat 14.30’da gerçekleştireceğiz. Partimizin ilçe, il ve kadın kollarını kongrelerinin ardından İl Gençlik Kongresini yaparak kongre sürecimizi tamamlamış olacağız. 7 Haziran seçimlerinde hep beraber parti olarak güçlü bir şekilde başlatmış olduğumuz çalışmayı sürdürmeye devam edeceğiz. Malatya’da siyaset yapmak isteyen donanımlı gençlerin hepsini bu teşkilatımıza katkı yapmaya çağırıyoruz. Gelecekteki nesillerin geleceğini planlamayı kendilerinin yapmasını istiyoruz. Bu anlamda bu kongremiz çok önemlidir. Bu şölende bütün Malatyalıların aramızda olmasını istiyoruz” dedi.

Bu arada AK Parti Malatya İl Gençlik Kolları Başkanı Miraç Göçmez’in İl Başkan Yardımcılığı görevine gelmesinden dolayı Gençlik Kolları kongresine yeni bir aday ile gidilecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 574
Bu Ay : 3058
Toplam : 3058

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom