Kahtalı'dan Başer'e Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Battalgazi Ziraat Odası Başkanı Mehmet Başer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kahtalı'dan Başer'e Hayırlı Olsun Ziyareti Malatya Siyaset

Beraberinde İl Başkan Yardımcısı Mahmut Üner Özer, Haci Bayram Yılmaz, Nevzat Diri, Şahin Karahan ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Emre Payza ile Başkan Başer’i ziyaret eden Kahtalı konuşmasında, “Toprağa her bakımdan hak ettiği değeri vermek zorundayız. Toprağı berekete dönüştüren çiftçiye bütün imkanlarımızı kullanarak sahip çıkıyoruz” ifadelerini kullandı.

Türkiye'yi her alanda güçlendirirken tarımın en başta gelen alanlar arasında yer aldığını dile getiren Kahtalı, “Türkiye’nin kendi kendine yetecek bir tarımsal üretim potansiyeline sahip olması en büyük gücümüz. Hükümetlerimiz tarımı stratejik bir alan olarak gördü ve bütün adımlarımızı da bu doğrultuda attık. Böylece tarımsal gayrisafi yurtiçi hasılamızı 2002 yılındaki 23,7 milyar dolar üzerinden 2014 yılına geldiğimizde bu rakamı yüzde 165'lik artışla 70 milyar dolarlara ulaştırdık” dedi.

Kahtalı konuşmasını şu sözlerle sürdürdü:

"AK Parti iktidarı millete rağmen gelmedi. Milleti, değerlerimizi, inançlarımızı öteleyerek gelmedi. AK Parti 2001 yılında milletle beraber yol yürüyeceğini dile getirerek bu günlere geldi. Allah’a hamdolsun vatandaşlarımız da AK Parti’nin bu samimiyetine, bu duruşuna inanarak 13 yıldır AK Parti’yi iktidara taşıdı. Bunun için diyoruz ki; bizler vatandaşlarımız için varız, milletimiz için varız. Siyasetten ve hizmet etmekten beklentimiz ve gayemiz sadece milletimizin huzurunu, güvenini, istikrarını sağlamak.”

Battalgazi Ziraat Odası Başkanı Mehmet Başer ise konuşmasında, İl Başkanı Hakan Kahtalı’ya ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 563
Bu Ay : 2131
Toplam : 2131

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom