Malatya, 8 Haziran'a Zaferle Uyanacak

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimin Türkiye'nin istikrarının sürmesi adına önemli olduğunu kaydetti.

Malatya, 8 Haziran'a Zaferle Uyanacak Malatya Siyaset

Bülent Tüfenkci, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçim kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelen Tüfenkci, Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'nı ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanlığı görevi süresince Malatya'nı her bölgesini ziyaret ettiklerini dile getiren Tüfenkci, Malatya ile ilgili büyük bir tecrübe ve bilgi birikimine sahip olduklarını ifade etti.

Tüfenkci, Malatya’nın bugüne kadar merkezi hükümet ve yerel yönetimler kanalıyla çok önemli hizmetler aldığına dikkat çekerek, ‘’Malatya’mız 13 yıl öncesi ile kıyaslanamayacak derecede bir atılım ve gelişim gerçekleştirdi. AK Parti iktidarları, Malatyalı hemşerilerimizin sunduğu desteğin karşılığını her zaman en iyi şekilde verme gayretinde oldu. Her seçimde ayrı bir zaferle, ayrı bir coşkuyla AK Parti’yi sandıktan çıkardı. Şimdi ise tüm seçimlerden daha önemli bir seçim sürecine girdik. Ben bu seçimlerde de Malatya’nın 8 Haziran sabahı zaferle uyanacağına inanıyorum’’ dedi.

"HERKESİN GENEL SEÇİMİ ÇOK ÖNEMSEMESİ GEREKİYOR"

Türkiye'nin yakalamış olduğu güven, istikrarın devamıyla beraber anayasayı değiştirme noktasında da önümüzde tarihi bir fırsat var. İlk defa sivil bir anayasayı yapma şansını yakalamış olacağız. Tabi sadece sivil bir anayasayı yapmak da yetmeyebilir. Türkiye'nin parlamenter sisteminin tartışmaya açılması gerekiyor. 13 yıllık AK Parti iktidarında ekonomideki gelişmeler, ihracat ve üretimdeki artışlar, faizlerin düşmesi, mali tabloların iyileşmesi bir noktada tıkanıyor. Türkiye patinaj yapmaya başlıyor. Bir devinim oluşturmak gerekiyor, buda başkanlık sistemiyle olacaktır. Hızlı kararlar alınıp, etkin uygulamalara geçilmesi noktasında başkanlık sisteminin önemli olduğunu düşünüyoruz. Bunun anahtarını da 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimle yakalamış olacağız."

"MİLLETVEKİLİ OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ"

Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ramazan Bozkurt, odalarına gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci'ye teşekkür ederek, çıkmış olduğu yolda başarılar diledi.

Bozkurt, 4 yıl AK Parti İl Başkanlığı görevini yapan Bülent Tüfenkci'yi milletvekilliğinde de görmek istediklerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 494
Bu Ay : 3038
Toplam : 3038

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom