Taşkın, Esnafı Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın, 7 Haziran genel seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdürdü.

Taşkın, Esnafı Ziyaret Etti Malatya Haber

7 Haziran' da yapılacak olan seçim çalışmalarını sürdüren Taşkın, Turgut Temelli Caddesinde bulunan esnafları ziyaret etti. Ziyarette Esnafların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Taşkın, "12 yıl boyunca partimize büyük destek veren Malatyalı vatandaşlarımız 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler kapsamında da Malatya'mız kendisine yakışanı yapacaktır. AK Partimize büyük bir ilgi ve teveccüh vardır.

Vatandaşımızın gerek partimize gerekse de iktidarımıza güveni tamdır. Türkiye'nin AK Parti iktidarıyla yakalamış olduğu ve bugüne kadar gelmiş olan demokratik süreç yeni anayasa ile birlikte taçlanacaktır. Vatandaşlarımızın partimize göstermiş olduğu ilgi, alaka ve güven duygusu bizleri hayli memnun ediyor. 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimlerde Türkiye Büyük Millet Meclisine (TBMM) 330 ve üzeri milletvekili gönderdiği takdirde Ülkemizi darbe ürünü olan anayasadan kurtaracağız ve halkımızı özgürlükçü, çağdaş bir anayasa ile buluşturacağız" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 231
Bu Ay : 8290
Toplam : 8290

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom