Başer, Başkan Gürkan'ı Ziyaret Etti

Battalgazi Ziraat Odası Başkanı Mehmet Başer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Başer, Başkan Gürkan'ı Ziyaret Etti Malatya İlçe

Başer, Ziraat Odası seçim sürecinde Başkan Gürkan’ın tarafsız kaldığını belirterek, “Başkanımızın tarafsız ve dik duruşundan dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi. 

Başer, Ziraat Odası seçim sürecine değinerek, “Biliyorsunuz yakınlarda Battalgazi Ziraat Odası seçimi oldu. Bu arada sayın Belediyesi Başkanımızın tarafsız ve dik duruşundan dolayı kendisine teşekkür ve tebrik etmek için kendilerini ziyaret ettik. Zaten kendisi de çiftçi ailesinden gelen biri olduğu için Belediye Başkanlığı döneminde kendisini yakinen takip ediyoruz” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ziraat Odası Başkanımızı tekrar güven tazelemesinden dolayı tebrik ediyorum. Görevinde başarılar diliyorum. Hakikaten biz Belediye Başkanı olarak kendisinin ifade ettiği gibi biz bütün toplumun değerlerini, katmanlarını, hepsini bir arada görmek, hepsine eşit mesafede olmak durumundayız. Kendisiyle de uzun zamandan beri çalışıyoruz. Gerek muhtarlık, gerekse ziraat odası başkanlığı döneminde, biz yerel yöneticiler olarak ziraatçılarımıza ve ziraatla uğraşan çiftçilerimize elimizden gelen gayret ve çabayı gösterdik.

Geçmiş dönemde özellikle susuz arazilerin sulanması noktasında, gerek Kaymakamlığımızla, gerek DSİ ile, gerek Özel İdaremizle ortak güzel çalışmalar sergiledik. Bundan böylede sayın başkanımızın şahsında değerli yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleriyle birlikte Battalgazi bölgemizde ziraatçilerimizin, çiftçilerimizin sorunlarıyla ilgili olan problemlerde hep yanlarında olacağız. Battalgazi çiftçisinin, çiftçilikle uğraşanlarımızın ve ziraatla uğraşan bütün kesim ve katmanların sorunlarını çözme noktasında, yerel yöneticiler olarak bizler elimizden gelen gayreti göstereceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 624
Bu Ay : 1142
Toplam : 1142

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom