MHP, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin, Battalgazi ilçesindeki mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

MHP, Muhtarlarla Bir Araya Geldi Malatya Siyaset

MHP Battalgazi İlçe Başkanlığının organizasyonu ile Mangal Vadisi Lokantası’nda düzenlenen toplantıya ilçe genelindeki mahalle muhtarları katıldı. MHP Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin, muhtarları tek tek karşıladı ve birlikte uzun süre sohbet etti.

Toplantıda konuşan Şahin, “Muhtarlarımıza davetimize geldikleri için teşekkür ediyorum. Gözle temas olur, ama illaki bir el sıkışmak lazım. Battalgazi’ye hizmet anlamında muhtarlarımızla hep birlikte olmak istiyoruz. Battalgazi’nin sorunlarını sizler seçilmişler olarak, bizler siyasetçiler olarak Battalgazi’yi daha iyi nasıl yönetiriz, eksiğimiz nelerdir, Battalgazi için neler yapabiliriz, bunları hep birlikte konuşarak, yerelde ve genelde ne varsa hep beraber aşmamız lazım.

Burada amacımız bir partiyi kötüleyip, diğer partiyi popülizme etmek değildir. Ben şuan inanıyorum; Türkiye Cumhuriyetinde, Malatya’da herkes aynı bahçenin diğer diğer mahsulleri, diğer değir farklı çiçekleridir. Bizler hepimiz aynı yörenin insanlarıyız. Hizmet anlamında daha iyi neler yapabiliriz, daha iyi nasıl olabilir, bunun için istişare yapmak istiyoruz. Tüm muhtarlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 30
Bu Ay : 1559
Toplam : 1559

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom