MHP ilce Teşkilatından Şehitlik Ziyareti

MHP Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin ve beraberindeki partililer önce ülkücü şehitlerin mezarını ziyaret etti, ardından ise asker ve polis şehitlerin mezarlarını ziyaret ederek, dua ettiler.

MHP ilce Teşkilatından Şehitlik Ziyareti Malatya İlçe

MHP Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin beraberinde başkan yardımcıları Mesut Aslangiray, Yaşar İnce, Kadın Kolları Başkanı Hasibe Varol ile partili yöneticiler önce Eski Malatya’daki Karababa Mezarlığında bulunan ülkücü şehitlerin mezarlarını tek tek ziyaret ederek mezar başlarında dua ettiler.

MHP Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin, “Ülkücü hareket olarak 46 yıl önce başlamış olan, vatan ve millet aşkı ile dolu her bir gencimizin vatanın bölünmez bütünlüğünü, bayrağını ve ezanın dinmez bütünlüğünü sağlamak için canlarını seve seve veren, bu vatan, bu bayrak var olsun diye gözünü kırpmadan canını ortaya koyan değerli büyüklerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Ama şunu da iyi bilmelidirler ki, ülkücü hareket, nasıl dün canlarını seve seve verdiyse, bugünde aynı ruh, aynı iman bütün ülkücü harekette vardır. Kesinlikle Kürdistan’dır 36 etnik kökendir kabul etmiyoruz. Türkiye’nin bölünmemesi için gerekiyorsa can vermeye hepimiz seve seve hazırız” diye konuştu.
Eskimalatya’daki ülkücü şehitlerin mezarlarının ziyaretinin ardından MHP Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin ve beraberindeki partili yöneticiler, daha sonra Şehir Mezarlığı’na geçerek buradaki asker ve polis şehitlerin mezarlarını ziyaret edip dua ettiler.

Ziyaretler Şehitlik Anıtı’nın da son buldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 594
Bu Ay : 5484
Toplam : 5484

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom