Personel Eğitimleri Devam Ediyor

Yeşilyurt Belediyesi hizmet içi eğitim kapsamında yeni yürürlüğe giren Kanunlar hakkında birim müdürlerine ve çalışanlarına seminer düzenledi.

Personel Eğitimleri Devam Ediyor Malatya Eğitim

Yeşilyurt Belediyesi halka daha kaliteli daha verimli ve daha hızlı ve aynı zamanda bilinçli hizmet verebilme adına personeline eğitim vermeye davam ediyor. Defterdarlık Uzmanı Murat Tunç tarafından verilen eğitimde Gerçekleştirme ve Harcırah Kanunu hakkında personele bilgi verildi.

MAŞTİ Karşısında Belediye hizmet binasında gerçekleşen ve Yeşilyurt Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği eğitime Yeşilyurt Belediyesi birim müdürleri ve gerçekleştirme memurları katıldı.
Yeşilyurt halkına kaliteli ve standartların üzerinde hizmet verebilmeyi hedeflediklerini söyleyen Yeşilyurt Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Halit Adıyamanlı, "Yeşilyurt Belediyesi olarak eğitim birinci önceliğimizdir. Bu çerçevede personelimize çeşitli eğitimler verdik. Bundan sonrada ara vermeden personelimize farklı alanlarda eğitim vermeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 262
Bu Ay : 780
Toplam : 780

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom