Aşağı Ulupınar 75.Yıl Okuluna Ziyaret

Bilinçle Gelecek projesinin faaliyet programında yer alan kurum ziyaretleri kapsamında pilot okul olarak seçilen Aşağı Ulupınar 75.yıl okuluna ziyaret gerçekleştirildi.

Aşağı Ulupınar 75.Yıl Okuluna Ziyaret Malatya İlçe

Yürütücülüğünü Darende Güldeste Derneğinin yaptığı GPDP kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen" Bilinçle Gelecek Projesinin" faaliyet programında yer alan kurum ziyaretleri kapsamında pilot okul olarak seçilen Aşağı Ulupınar 75.yıl okuluna ziyaret gerçekleştirildi.

Güldeste dernek başkanı Murat Gülöz şunlara değindi; “Sosyal etkinlikler kapsamında ana okulları ve sınıfları ziyaret ederek öğrencilerimizle sohbet imkanı bulduk. Geleceğin Gençleriyle güzel vakit geçirdik. Sevgi ve ikramlarda bulunduk. Eğitim okul öncesinden başlayarak üniversiteye kadar her aşamada önem taşımaktadır. Okul öncesi eğitim eğitimin en önemli taşlarından birisidir. İlçemize kazandırılan anaokulları her geçen gün çoğalmaktadır. Okulda görev alan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Ayrıca okul müdürü Mahmut Özpürçüklü’ye de bizleri misafir ettiği için teşekkür ediyorum”dedi.

75. yıl ilkokulu müdürü Mahmut Özpürçüklü ise; “Darende Güldeste Derneğine ve genç kardeşlerimize böyle güzel bir ziyaret dolayısıyla teşekkür ediyorum. Bu tür projelere her zaman destek vereceğimizi yineliyorum. Gençlik Spor Bakanlığına da topluma öncülük eden bu tür sivil toplum kuruluşlarına destek olup öncülük etmesini de büyük bir kazanım olarak görüyorum” dedi.

Proje koordinatörü Akif Ateş’te okul öncesi anaokuluna giden öğrencilerde başarı oranının yüksek olduğunu, çocukların anaokuluna gönderilmesinin gelişimleri açısından olumlu olduğunu vurguladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 903
Bu Ay : 4701
Toplam : 4701

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom