Sivil Toplum Buluşmalarının 13.'sü Yapıldı

AK Parti Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından düzenlenen yeni Türkiye’de sivil toplum buluşmalarının 13’üncüsü Malatya’da yapıldı.

Sivil Toplum Buluşmalarının 13.'sü Yapıldı Malatya Haber

Ramada Otelde yapılan toplantıda konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Türkiye’nin artık dinleyen bir Türkiye olmasını olsun istiyoruz” dedi. Yeni Türkiye’yi inşa etme adına ellerinden gelen her türlü gayreti gösterdiklerini belirten Çalık, “Sivil irade bizim için çok önemliydi. Vesayetleri ortadan kaldırılması askeri ve yargı vesayetlerin kaldırılması çok önemliydi. Bunların kaldırılması için eski Türkiye’de ne kadar iz var ise silmek için hep beraber mücadele ettik. 12 yıllık AK Parti dönemin de en önemli hedefimiz insanı yaşat ki devleti devlet yaşasın oldu modeli oldu“ şeklinde konuştu.

Geçmiş dönemlerde eski Türkiye'de konuşulmaya izin verilmediğini belirten Çalık, “Biz dinleyen bir Türkiye var olmasını istiyoruz. Konuşan Türkiye’den dinleyen Türkiye’ye sizin söyleyeceğiniz sözleri burada dinleyeceğiz. Bugün biz siyasetçiler değil siz sivil akıl konuşacak” diye konuştu.

Toplantıda konuşan AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı da sivil toplum kuruluşlarının kendileri adına çok önemli kurumlardan biri olduğunu ifade ederek, “Bu gün sizinle burada bir istişare toplantısı yapıyoruz. İlimizdeki eksikliler neler, yapmamız gerekenler neler, bunları bu gün konuşacağız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 944
Bu Ay : 3428
Toplam : 3428

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom