Araç Parkına 10 Milyon TL'lik Yatırım yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, hizmet sınırlarının genişlemesine paralel olarak tüm ilçelerde daha verimli ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla araç gereç filosunu 41 adet yeni kamyon ile güçlendirdi.

Araç Parkına 10 Milyon TL'lik Yatırım yapıldı Malatya Ekonomi

Malatya ve ilçelerin gelişip büyümesine önemli katkılar sağlayacak projeleri bir bir hayata geçiren Malatya Büyükşehir Belediyesi, ilçelere kurduğu taş ocağı, konkasör ve asfalt şantiyelerinin yanı sıra araç parkını da güçlendirerek kaliteli hizmetler üretmeyi amaçlıyor.

Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı’nın uhdesinde kullanılmak üzere 4’ü altı tekerlekli, 37’si ise on tekerlekli olmak üzere 41 kamyon alındı.

Araçların büyük bir bölümünü teslim alan Büyükşehir Belediyesi, araçlara gerekli donanım ve ekipmanları taktırıyor. Alınan araçlardan 2’si akaryakıt tankeri, 2’si kombine sathi kaplama aracı, 32’si damperli kamyon, 5’i ise çekici olarak kullanılacak. Kamyonların Malatya Büyükşehir Belediyesine toplam maliyeti ise yaklaşık 10 milyon lira olduğu belirtildi.

Sağlıklı şehirlerin, sağlıklı altyapıya sahip alanlar üzerinde kurulabileceğini belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Sarılar, “Sayın Başkanımızın ortaya koyduğu vizyon doğrultusunda, bizlere gösterdiği hedeflere ulaşabilmemiz için tüm ekiplerimizi teyakkuza geçirdik. Bu kapsamda; saha çalışmalarımızın daha verimli olabilmesi için, Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı’nın araç gereç parkını güçlendirdik. Yeni alınan iş makineleri ve kamyonlarla birlikte sahada çok daha mobil ve dinamik olacağız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 171
Bu Ay : 7808
Toplam : 7808

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom