Yüzmede Başarılı Olan Öğrenci Ödüllendirildi

Yüzme şampiyonasında başarı getiren öğrenci ödüllendirildi.

Yüzmede Başarılı Olan Öğrenci Ödüllendirildi Malatya Spor

Final Okulları Malatya Şubesi tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Okulumuz öğrencilerinden Onur Cem Paliça, Gaziantep’te düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi grup yüzme müsabakalarında 100 metre serbest stilde 1.19 sn ile bölge birincisi olurken 400 metre serbest stilde de 6.50 sn ile bölge ikincisi oldu. Onur Cem’in başarıları sadece bahsettiğimiz derecelerle sınırlı değil. Öğrencimizin İl karması serbest bayrak grubunda ve il karması karışık bayrak grubunda ikincilik madalyaları da bulunmaktadır.

Bu dönem kullanıma hazır olan yüzme havuzumuzda yüzme antrenörümüz ve Beden Eğitimi öğretmenimiz Tuba Katırcı eşliğinde çalışmalara başlayan öğrencimiz milli takım seçmeleri için hazırlanıyor” denildi.
Açıklamada, “Aynı zamanda öğretmenimizin diğer bir amacı ise Onur Cem gibi bu branşa yatkın öğrencileri milli takım seçmelerine hazırlamak.

Biz de Final Okulları olarak hem Onur Cem’e hem de seçmelere hazırlanan tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Öğretmen Tuba Katırcı ise, bu dönem havuzun faaliyete geçmesi ile birlikte beden eğitimi dersi içerisinde yüzme bilmeyen öğrencilere yüzme öğreteceğini ifade edip, yüzme bilen öğrencilere ise yüzme tekniklerini aktaracağını bildirdi.
Bu arada, yüzme şampiyonasında başarı getiren öğrenci de ödüllendirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 572
Bu Ay : 8631
Toplam : 8631

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom