Veysel Tekin HDP'den Aday Oldu

İnşaatçı Veysel Tekin, ülkenin içinde bulunduğu zor koşullar nedeniyle, 7 Haziran genel seçimlerinde HDP’den milletvekili aday adayı olduğunu söyledi.

Veysel Tekin HDP'den Aday Oldu Malatya Siyaset

 Halkların Demokratik Partisi (HDP), 7 Haziran genel seçimlerinde milletvekili aday adaylık süreci devam ediyor. İnşaatçı Veysel Tekin, ülkenin içinde bulunduğu zor koşulları göz önünde bulundurarak, milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

HDP Malatya İl örgütünde, HDP Malatya İl Başkanı Hasan Şahin’e milletvekili adaylık dosyasını teslim eden Tekin, “7 Haziran genel seçimlerinde yoksulluğu, fakirliği bitirmek, özgürlük, eşitlik, demokrasi için barış ve ülkemizin refahı huzuru için uluslararası arenada yalnızlaşmış Türkiye'nin konumunu yükseltmek için milletvekili adayı oldum. Kan gölüne dönmüş Ortadoğu halklarının bir birilerini boğazlamasına taraf olmayarak akan kardeşkanını durdurmak barışa ve demokrasiye taraf olup iyi komşuluk ilişkilerini geliştirmek istiyoruz” dedi.

Halkların Demokratik Partisi yeni yaşam projesiyle bütün Türkiye'ye yeni bir yaşam önerdiğini belirten Tekin, yıpranan kardeşliğin ve insanlığın eşit temeller üzerinde ve demokratik bir ortamda yeniden tesis edilmesi için HDP’den milletvekili aday adayı başvurusunu yaptığını, başvurunun başta Malatya olmak üzere tüm halklara hayırlı olmasını temenni etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 857
Bu Ay : 4655
Toplam : 4655

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom