Başkan Polat Kayseri'de

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Melikgazi Belediyesi ve Kocasinan Belediyesi'ni ziyaret etti.

Başkan Polat Kayseri'de Malatya Siyaset

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ve ekibi, çeşitli istişare toplantıları yapmak ve resmi temaslarda bulunmak için il dışı gezilerini devam ettiriyor. MASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir, Başkan Yardımcısı Haydar Şahin ve İŞGEM Genel Müdürü Mehmet Karaman ile Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'i, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar’ı ve Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamlarında ziyaret eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Belediye Başkanlarına Malatya kayısısı hediye etti.

Amaçlarının ve hedeflerinin en iyi hizmetleri Yeşilyurtlulara kazandırmak olduğunu dile getiren Polat, "Çeşitli İistişare toplantıları yapmak için Kayseri ilimize geldik. Burada çok kıymetli Belediye Başkanlarımızı ziyaret ederek, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Misafirperverliklerinden ötürü Sayın Belediye Başkanlarımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 722
Bu Ay : 8781
Toplam : 8781

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom