Erdoğan, Vatandaşların Sorunlarını Dinliyor

Son dönemlerde Malatya’da yaptığı yatırımlar ve yardımlarla taraflı tarafsız herkesin sevgisini kazanan Hayırsever İşadamı Reşat Erdoğan, mahalle mahalle dolaşarak muhtarlarla biraraya geliyor, halkın sorunlarını dinliyor.

Erdoğan, Vatandaşların Sorunlarını Dinliyor Malatya Haber

Malatyalı hayırsever İşadamı Reşat Erdoğan, mahalle mahalle dolaşarak halkın dertlerini ve sorunlarını dinleyerek elinden geldiğince çare üretmeye devam ediyor.

Kendisine iletilen hiç bir talebi geri çevirmeden gücü oranında yardım eden Hayırsever İşadamı Reşat Erdoğan, Battalgazi ve Şifa Mahallesinde Muhtarlarla biraraya gelerek Malatya'nın sorunları, 7 Haziran seçimleri, ilin seçim atmosferi ve geçmişten geleceğe kadar bir çok konuda sohbet etti.

Şifa Mahallesi Muhtarı Osman Korkmaz ile Battalgazi Mahallesi Muhtar Heyeti, oldukça samimi ve güleryüzlü bir şekilde kendileriyle iletişime geçen, yardım taleplerini elinden geldiğince yerine getirmeye çalışan, sorun ve problemlere duyarsız kalmayan Hayırsever İşadamı Reşat Erdoğan'a teşekkür ettiler.

Şahsına gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür eden Hayırsever İşadamı Reşat Erdoğan, muhtarlarla geçmişten günümüze derin bir sohbet gerçekleştirdi.

Reşat Erdoğan'ın muhtarlarla yaptığı görüşmede keyifle olduğu gözlenirken, mahalle mahalle gezerek halkın sıkıntılarını dinlemeye devam edeceğini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 838
Bu Ay : 2367
Toplam : 2367

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom