ŞKÖ, Kızılay Kampanyasına Destek verdi

Şehit Kemal Özalper Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Kızılay tarafından düzenlenen kampanyada öğretmenler ile veliler kan bağışında bulundu.

ŞKÖ, Kızılay Kampanyasına Destek verdi Malatya Haber

Türk Kızılayı Malatya Şubesi, Kızılay Kan Bağış Merkezi ve Malatya Battalgazi Şehit Kemal Özalper Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü işbirliği ile ‘Kan Bağışı Destek Kampanyası’ düzenlendi. Okulda bulunan personel ve öğrenciler arasında kampanyaya destek olan gönüllü bağışçılar kan bağışında bulunurken öğrencilere, öğretmenlere ve velilere kan bağışı hakkında da bilgilendirmeler yapıldı.

Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanı Av. Umut Yalçın ve yönetim kurulu üyelerinden Dr. Deniz Akdeniz Topçu'nun da katıldığı organizasyonda, okulda yönetici olarak görev yapan Murat Sarıbaş, Kızılay Gönüllüsü ve Muhasebe Yetkilisi Gülten Demirkol Özen ve Eğitimci Gülfer Çakar da kampanyaya destek sundu.

Türk Kızılayı Kan Bağışcısı Kazanım Uzmanı Faruk Yılmaz ile Kızılay Gönüllüsü Esra Erduran Onurel’in çalışmalarıyla okuldaki bilinç artırılarak kan bağışı kampanyasına katılımcı sayısının beklenilen hedefin üzerine çıkartıldığı belirtilirken, Kızılay Malatya Şube Başkanı Umut Yalçın, bağışta bulunan herkese teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 754
Bu Ay : 4311
Toplam : 4311

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom