Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Yeni Malatyaspor’a ekonomik katkı sağlama amaçlı düzenlenecek destek gecesi 6 Mart Cuma günü İstanbul’da yapılacak.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup Malatya Spor

Geceden maddi desteğin yanında manevi destek de beklediklerini belirten Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, 6 Mart’ta Malatyalıların kendilerini yalnız bırakmayacaklarına inandığını söyledi.

Adil Gevrek, Yeni Malatyaspor’un Malatya’nın ortak değeri olduğunu belirterek, “Herkesi kulübe destek olmaya bekliyoruz. Şampiyonluk yolunda ilerlediğimiz bu süreçte Malatyalıları gecemize bekliyoruz” dedi.

Şampiyonluk yolunda zorlu bir viraja girdiklerini kaydeden Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, “Yeni Malatyasporumuz çok önemli bir süreçten geçiyor. Bu süreçte herkesin takımının yanında olacağını umuyorum. 6 Mart’ta İstanbul’da düzenleyeceğimiz gecemize herkesi davet ediyorum. Biz sadece maddi katkı beklemiyoruz. Biz manevi destek de bekliyoruz.

O yüzden bu gece bizim için çok önemli. Bu destek gecesini düzenlememizdeki maksat para değil. Bugüne kadar Allah’a şükür ödemeler konusunda kimseyi mağdur etmedik. Sezon sonuna kadar da bir sorun çıkmayacak. Ancak ortak değer olan Yeni Malatyasporumuz için düzenleyeceğimiz gecede yalnız olmadığımızı görmek, bizi ziyadesiyle memnun edecektir. Herkesi şampiyonluk yolunda ilerlediğimiz bu süreçte gecemize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 434
Bu Ay : 4232
Toplam : 4232

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom