Yağmur Okurlarıyla Buluştu

Ünlü Yazar Sinan Yağmur, Malatya Deniz Kitapevleri tarafından düzenlenen 3.Deniz Kitap Festivalinde okuyucularıyla buluştu. Ünlü yazarın kitabını imzalatmak için sevenleri stant önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Yağmur Okurlarıyla Buluştu Malatya Kültür-Sanat

Okuyucularının yoğun ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sinan Yağmur, ''İnsan aşktan yaratıldı. Yaratıldığı andan itibaren de maşukunu bulmak için de bir yolculuğa çıktı. Okurlarımız kendilerini kitaplarımızda gördüler.

Dolayısıyla buraya kitap imzalatmaya gelmediler. Kendi yüreklerini imzalatmaya geldiler. Çünkü onlar sevgi, aşk; çünkü onlar varsa aşkı yazan kalem de var'' diye konuştu.

Yağmur, ''Bir yazar bir edebiyatçı milli, manevi değerlerine saygı duyup, kendi tarihi ve kendi inancıyla barışık kalıp, Cenabı Allah''tan istemesini ve halktan da beslenmesini bilmelidir. Bunu yaptığınız zaman kalbinize derman, yüreğinize ferman her zaman üfleniyor. Bu yoğun ilgiden dolayı bizi saatlerdir sırada bekleyen bütün okuyucularıma teşekkür ediyorum. Allah onların varlıklarını eksik ettirmesin'' dedi.

Deniz Kitapevleri Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Özdemir de Deniz Kitapevleri olarak Malatya’da eğitim-öğretim faaliyetlerinde bulunan öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, yayınevleri tarafından yayımlanan eserleri ve bu eserlerin yazarlarını okuyucuları ile buluşturmak amacıyla organize ettikleri 3.Deniz Kitap Festivaline Malatya halkının ilgisinin oldukça yoğun olduğunu kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom