İhsan Akın'dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın ve yönetim kurulu, Yeşilyurt ve Battalgazi Ziraat Odaları’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İhsan Akın'dan Hayırlı Olsun Ziyareti Malatya Haber

İlk olarak Yeşilyurt Ziraat Odası Başkanlığına yeniden seçilen Doğan Solmaz’ı ziyaret eden Malatya Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, “Özellikle Yeşilyurt da ki önemli çalışmalarınızı biliyoruz. İnşallah biz birbirini tamamlayan kurumlar olarak yanında olduğumuzu ve beraber olduğumuzu da zaten her platform da söylüyoruz. Görevinizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yeşilyurt Ziraat Odası Başkanı Doğan Solmaz ise, ziyaretten dolayı İhsan Akın ve yönetimine teşekkür ederek, “İhsan Başkan yabancısı olmadığımız bir arkadaşımız. Devamlı birbirimizle istişare halindeyiz. Kar çamur demeden tüm çiftçileri hayvan üreticilerini besicileri dolaşarak görevini layıkıyla yerine getirip üretime destek olmaktadır” dedi.
Atıl durumda olan üretim alanlarının üretime katkı sağlaması adına çiftçileri bilinçli bir hale getirdiklerini belirten Solmaz, “İnşallah bunun faydasını ilerdeki yıllarda daha farklı bir şekilde göreceğiz. Fakat maalesef ki Malatya’mız da şuanda kayısı geçen yıl kayısı hiç olmadığından dolayı çiftçilerimiz bu yılda daha halen stres altındalar. Eğer ürünümüz olmazsa bu yıl ne yapacağız diye endişe içinde yaşamaktadırlar ben tekrar hoş geldiniz diyorum teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Akın ve yönetim kurulu üyelerinin bir sonraki durağı ise Battalgazi Ziraat Odası oldu. Burada Başkan Mehmet Başer’i ziyaret eden Akın, yeniden göreve seçilmesi nedeniyle Oda Başkan Başer’e ve yeni yönetimine başarılar diledi. Akın, Battalgazi Ziraat Odası’nın daha aktif çalışması gerektiğini dile getirerek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.
Battalgazi Ziraat Odası Başkanı Mehmet Başer de oda olarak Büyükşehir ile birlikte çalışma alanlarının genişlediğini belirterek özellikle tarım paydaşları ile bundan sonra istişareli çalışmalar yürüteceklerini söyledi. Başer, ziyaretten dolayı başkan İhsan Akın ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 466
Bu Ay : 4023
Toplam : 4023

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom