Yazar Sinan Akyüz Sevenleriyle Buluştu

Yazar Sinan Akyüz, Gerçek hayat hikâyelerinin izini sürerek romanlarının çatısını kurduğunu ve bu defa aşkı merkeze alarak, “Aşk ecel gibidir, geldi mi kaçamazsın” dedi.

Yazar Sinan Akyüz Sevenleriyle Buluştu Malatya Haber

Malatya'nın kitap kırtasiye mağazalar zinciri Deniz Kitapevleri tarafından organize edilen '3.Deniz Kitap Festivali'ne katılan Yazar Sinan Akyüz, Malatya’daki okurlarıyla buluştu. Okurlarının alakasından mutlu olan Akyüz, “İlgi duyduğum şehirlerin başında Malatya gelir. Sevgi bağıyla gelen bütün okurlarıma teşekkür ederim. Bakın ‘Aşk Başka Evde’ kitabımızın arka kapağında; Herkes annesinin, babasının biricik kızıdır. Hiç kimse bir gün metres olabileceğini aklına dahi getirmez. Kader mi bu hale getirir, aptallık mı, yoksa aşk mı bilinmez ama metres olmak büyük bir yüktür, taşınması güç bir etikettir. Mutluluktan çok acıdır. Bir kadın bunu ancak metres olduğunda anlar.

Genç ve güzel Eylül bir gün aşkı bulduğunda bunun hayatının en büyük sınavı olacağını hiç düşünmemişti. Saruhan, aşkın peşinden giderken yeniden hayallerini bulduğunu ve yeniden kendi olduğunu fark ettiğinde bir seçim yapmak zorunda olacağını hiç tahmin edememişti. Bir fotoğrafla tüm mutluluğu elinden alınan Asuman ise aşkı nerede bıraktığını hiç bilememişti: “Herkesin başına gelebileceğini ama benim başıma böyle bir şeyin gelmeyeceğini düşünmüştüm. Meğerse ne kadar aptal bir düşünceymiş bu."

“Metres yuva yıkan mıdır, yoksa yuvayı ayakta tutan mı?” sorusuna cevap aranıldığını kaydetti.
Akşam saatlerine kadar kitaplarını imzalayıp, sohbet edip, çay içen Akyüz’ün hayranların yazarla fotoğraf çektirmek için sıraya girmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 374
Bu Ay : 5568
Toplam : 5568

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom