Ataseven'den Başkan Eser'e Ziyaret

Malatya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hilmi Ataseven Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser’e iade-i ziyarette bulundu.

Ataseven'den Başkan Eser'e Ziyaret Malatya İlçe

Ataseven, 1995-1997 yılları arasında Malatya’da görev yaptığı sürede birlikte çalıştığı Eser’i Darende Belediye Başkanı olarak ziyaret etmekten büyük memnuniyet duyduğunu söyledi. Göreve başlamasının ardından kendisini ziyaret eden Eser’e makamında iade-i ziyarette bulunduğunu kaydeden Ataseven, “Süleyman Bey bizler için o dönemde de bugün de her zaman bir ağabey olmuştur. Geçmişte tecrübelerini sağlık alanında paylaşan Süleyman Bey bugün enerjisi ve deneyimlerini Darende’ye hizmet etmeye ayırmıştır” dedi.

Eser de, Ataseven’e teşekkür ederek, “Geçmişte birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızı yeniden bürokraside aktif hizmet ederken görmenin memnuniyeti içerisindeyiz. Malatya’da başarılı çalışmalar yapacaklarına inancım tamdır” diye konuştu.

Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi’ne bir kat ilave ile yeni bir fizik tedavi alanı oluşturmayı hedeflediklerini ve yatırımın bakanlık düzeyinde değerlendirildiğini belirten Eser, “Bölge hastanesi konumunda olan ve yüzbinlerce insana sağlık hizmeti sunan hastanemizi daha kullanışlı ve tercih edilen bir konuma getirme çabamız bakanlık tarafından uygun görülmüş, teknik çalışmalarda bir hayli mesafe kat edilmiştir. Bugün Sayın Genel Sekreterimizle ve diğer ilgili arkadaşlarımızla da konuyu tekrar değerlendirdik ve uygulamanın çok yerinde bir planlama olduğu noktasını birlikte vurguladık. İnşallah yeni yatırımla hastanemizin hem sunduğu hizmet kalitesi artacak ve daha fazla insan bu imkanlardan yararlanacaktır” ifadelerini kullandı.

Ziyarete Malatya Kamu Hastaneleri Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Abdulvahap Boztepe, Mali Hizmetler Başkanı Mücahit Düzsöz, Malatya Devlet Hastanesi Yöneticisi Erhan Berk de katıldı.

Heyet daha sonra Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek burada incelemelerde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 245
Bu Ay : 8304
Toplam : 8304

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom