AKSA Elektrik İle İndirim Anlaşması

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ile AKSA Elektrik arasında yapılan anlaşma ile oda üyelerine 130 lira üzerindeki gelen faturalara yüzde 12’lik net indirim imkanı sağlanacak.

AKSA Elektrik İle İndirim Anlaşması Malatya Haber

Konu ile ilgili protokol imzalama töreninde konuşan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, “AKSA Elektrikle üyelerimize, esnafımıza yönelik 130 liranın üzerindeki faturalara yüzde 12’lik net bir ıskonto sağladık. Bu bence AKSA’nın bize karşı yapmış olduğu bu çalışmadan dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.
Bu durumun üyeleri açısından önemli bir olay olduğunu belirten Erkoç, “Üyelerimizin, vatandaşımızın bu konuyla ilgili bilgileri yoktu. Biz Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ve AKSA olarak bir çalışma neticesinde bütün üyelerimiz dâhil, mesken ve işyerleri de dâhil olmak üzere 130 liranın üzerindeki faturalara yüzde 12 net indirim sağlamış olduk” dedi.

Fırat Elektrik Perakende Satış A.Ş. Müdürü Bahadır Korkmaz ise, “Başkanımız ve oda yönetimi ticarethanelerin maliyetleri yüksek olduğu için maliyetin en azından enerji olan kısmından biraz indirim yapmak için böyle bir girişimde bulundular. Biz de çalışmamızı yaptık. Buna verebileceğimiz en yüksek indirim oranını belirleyip bütün Sanayi ve Ticaret Odası’nın üyelerinin hatta Esnaf Odasına mensup üyelerin hem ticarethanelerinin hem de belirlenen tüketimi dolduran mesken veya konutlarına da aynı indirimi sağlayacağız” dedi.

İskontodan yararlanmak için oda üyelerinin tek yapması gerekenin Vilayetin arkasında bulunan AKSA Elektrik Şirketine abone numaralarıyla birlikte başvurması gerektiğini belirten Korkmaz, “Daha önce böyle bir indirimden faydalanıp da düşük oranda indirim alan üyeler de indirim oranlarını bize bildirdikten sonra yeni anlaşmadaki indirim oranıyla birlikte güncellenecektir. Yıllık 4 bin kw elektrik tüket normal vatandaşlarımız da böyle bir indirimden faydalanıyorlar. Ancak biz Ticaret ve Sanayi Odası’yla indirim yüzdesi anlamında biraz daha özel bir çalışma yaptık” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 288
Bu Ay : 9168
Toplam : 9168

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom