Tek Düşüncemiz Hizmet

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Melik Hüseyin Demirbay, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimin Türkiye için büyük önem taşıdığını söyledi.

Tek Düşüncemiz Hizmet Malatya Siyaset

Genel seçim çalışmaları kapsamında Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu'nu ziyaret eden Demirbay, yeni Türkiye'nin inşasında görev almak istediklerini belirtti.

Demirbay, Malatya ve Türkiye'ye hizmet için yola çıktıklarını kaydederek, "Yeni anayasa, çözüm süreci ve başkanlık süreci, Türkiye adına büyük önem arz etmektedir. Bu noktada 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçim büyük önem taşımaktadır" ifadelerini kullandı.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ise, AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Melik Hüseyin Demirbay'a çıktığı yolda başarılar diledi.

Cömertoğlu, aday adaylarının çok önemli bir yolculuğa çıktığını ifade ederek, "Aday adaylarına hak adına sonuna kadar destek olacağız. Çünkü Uhud'daki okçular gibi yola çıktılar. Gündemde olan anayasanın değişmesi, yeni Türkiye'nin inşası ve insanların beklentisi olan refahın tabana yayılması konusundaki misyonunu karşılayacak olan en iyi isimlerden birisiniz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 627
Bu Ay : 8686
Toplam : 8686

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom