'Aday Adayı Sayımız 66 Kişi'

Milletvekili Aday adayı iş adamı Sedat Alpkıray’ı makamında ağırlayan AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Malatya’da 66 aday adayı müracaatının olduğunu belirterek her adaya başarılar diledi.

'Aday Adayı Sayımız 66 Kişi' Malatya Siyaset

Kendisini ziyaret eden Sedat Alpkıray’ın daha öncede AK Parti’de olduğunu ve bir dönemde belediye meclisi üyeliğinde bulunduğunu belirten Kahtalı, “Partimizi tanıyan bir isim. Kuruluşundan yana da destek veren bir kardeşimiz. Malatya’da çok kıymetli çalışmaları var ticari olarak da iyi bir kariyerleri var. Emin, dürüst güvenilir bir arkadaşımız” dedi.

Malatya’da 66 aday adayı olduğunu açıklayan Kahtalı, “Sedat’ta bunlardan birisi. İnşallah kamuoyu yoklaması, temayül ve üst kuruldaki mülakattan iyi bir sonuç ile ayrılır. Ben bugüne kadar olduğu gibi olsa da olmasa da desteğini yanımızda görmek istiyorum” dedi.

Milletvekili Aday adayı Sedat Alpkıray ise yoğun çalışmaları arasında kendilerini kabul ettiği için Kahtalı’ya teşekkür ederek “İnşallah adaylık sürecinde bir şans verildiği takdirde teşkilatımızla bundan önce de olduğunu gibi bundan sonrada da güzel bir çalışma içerisinde olacağız. 7 Haziran seçimlerine kadar tüm gücümüzle elimizden geleni yaparak yeni anayasanın çıkarılması adına istenilen sayıya ulaşmak için tüm gerekli çalışmaları yapacaklarını söyleyen Alpkıray, bundan sonrada AK Parti ile iç içe çalışacağını sözlerine ekledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 320
Bu Ay : 838
Toplam : 838

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom