İşkur İle 30 Kişi İşe Alındı

Darende Belediyesince baharın yaklaşmasıyla yoğunlaşacak iş yükünü karşılamak amacıyla İŞKUR projesi ile 30 işçi işe alındı.

İşkur İle 30 Kişi İşe Alındı Malatya Ekonomi

İşe alınan işçilerle Belediye Parkı'nda bir araya gelen Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, “Yaz mevsiminin yaklaşması ile belediyemiz hizmetlerin daha sağlıklı verilebilmesi için daha fazla personele ihtiyaç duyulmaktaydı. Bugün Hükümetimizden Allah razı olsun.

İŞKUR aracılığı ile sizleri istihdam ediyoruz. 4 Aylık bu proje süremizde sizlerden beklentimiz Darende’ye yararlı olmak için elinizden geleni yapmanız. İnşallah bundan sonraki işlerin devamında da yeniden ödenek gelirse sizler 4’er ay arayla çalışma imkanına sahip olacaksınız. Elinizden geleni de sizler yapın” dedi.

Eser konuşması şöyle sürdürdü:

“İlçemiz için uğraştık sağ olsun bakanlığımızdan onayı aldık ve İŞKUR aracılığıyla sizlere iş bulduk. Çalışacaksınız evinizin ailenizin rızkını temin edeceksiniz, dürüst bir şekilde huzurlu bir şekilde sağlıklı bir şekilde mutlu olacaksınız. Çalışacaksınız iş üreteceksiniz bizde Drende’mizi daha ileriye götüreceğiz. Hep beraber inşallah bu 4 aylık sürede bir birimizden memnun bir şekilde işimize devam edeceğiz.

Bu ileriye dönük yatırım bu sizin puanınız olacak. Sizin çalışmalarınız puan getirecek, her şey kendi elinizde biz size kızmayız, darılmayız, küsmeyiz, gücenmeyiz, ama siz kendi işinizi kendiniz kazanırsınız. Dürüst bir şekilde normal bir şekilde sizler bu memleketin insanlarısınız zaten bizi mahcup etmezsiniz. Sizlere güveniyorum benim beklentim budur, hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 369
Bu Ay : 3013
Toplam : 3013

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom