Erdoğan İle Sorunlar Görüşüldü

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın belediye ziyaretinde Malatya’nın sorunları ve talepleri ile ilgili baş başa konuştuklarını söyledi.

Erdoğan İle Sorunlar Görüşüldü Malatya Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Malatya’dan ayrılmasının ardından ziyareti değerlendiren Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, iki yılda 6 defa Malatya’ya gelerek kendilerini onurlandıran Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tüm Malatyalılar adına teşekkür ettiğini söyledi.

Erdoğan’ın Büyükşehir Belediyesi’ne nezaket ziyaretinde bulunduğunu belirten Çakır, “Çalışmalarımız, proje ve taleplerimiz hakkında kendilerine brifing verdim. Malatya'ya çok önem verdiklerini bilhassa defaten ifade ettiler. Malatya'nın benim gönül dünyamda müstesna bir yeri var dediler” bilgisini verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir saate yakın baş başa görüşme fırsatı bulduklarını da belirten Çakır, “Bu görüşmede, Yeni Türkiye ve Yeni Malatya ana gündemimiz oldu. Sayın Cumhurbaşkanımızla yaptığımız baş başa görüşmede Malatya’mızın sorunları ve taleplerimiz ile ilgili detaylı konuşma fırsatımız oldu. Cumhurbaşkanımızın Malatya ile ilgili meselelere olan özel duyarlılığı ve hassasiyeti bizleri ziyadesiyle memnun etti” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 146
Bu Ay : 769
Toplam : 769

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom