Tıp Merkezimiz Çok İleri Seviyede

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Malatya Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin, “Hemşehrimiz rahmetli Turgut Özal tarafından yaptırılan Tıp Merkezimiz hem Türkiye'de hem de Dünyada artık çok ileri seviyede, bu hepimizin gurur kaynağıdır” dedi.

Tıp Merkezimiz Çok İleri Seviyede Malatya Siyaset

MHP Malatya Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin ile Yönetim Kurulu ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. İlçe Başkanı Gökhan Şahin beraberinde Başkan Yardımcılarından Yaşar İnce ve Mesut Aslangiray ile MHP Battalgazi Bayan Teşkilat Başkanı Hasibe Varol, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Aslan'ı ziyaret ettiler.

Turgut Özal Tıp Merkezinin artık Dünya'da sayılı sağlık merkezlerinden bir tanesi olmasının mutluluğunun yaşadıklarını vurgulayan MHP Malatya Battalgazi Belediye Başkanı Gökhan Şahin, "Eski Cumhurbaşkanlarımızdan Hemşehrimiz rahmetli Turgut Özal tarafından yaptırılan Tıp Merkezimiz hem Türkiye'de hem de Dünyada artık çok ileri seviyede, bu hepimizin gurur kaynağıdır. Sizlerin ve çok değerli hekimlerimizin katkısıyla bu başarı artarak devam etmektedir. Karaciğer nakli ve kalpte artık dünyadan hasta kabul ediyorsunuz, başarınız Türkiye sınırları aşmış durumdadır. Bunun yanısıra böylesine önemli bir sağlık kuruluşunun Battalgazi sınırları içinde olması bizim adımıza ayrı bir sevinç kaynağıdır" dedi.


Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Yrd. Doç.Dr. Mehmet Aslan ise ziyaretten ötürü MHP Battalgazi İlçe Yönetimine teşekkür ederken "Turgut Özal Tıp Merkezi Battalgazi sınırları içinde ama Ülkemize ve Ortadoğuya önemli hizmetler veren bir sağlık kuruluşudur. Devletimiz, Hükümetimiz, Yönetimimiz ve tüm Malatyalıların desteğiyle inşallah daha ileri bir seviye gelmek için uğraş veriyoruz" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 790
Bu Ay : 7587
Toplam : 7587

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom