Demirbay AK Parti’den Aday Adayı Oldu

Malatya'da yaşayan Malatya'ya yatırım yapmış, halkın içinden biri olarak, halkımızın sıkıntılarını bilen biriyim. Bu yüzden başvurumda ki temsil iddiasının vicdani bir sorumluluk olduğunu biliyorum.

Demirbay  AK Parti’den Aday Adayı Oldu Malatya Siyaset

Melik Hüseyin Demirbay, AK Parti'den Malatya milletvekilliği aday adaylık resmi başvurusunu yaptı

Melik Hüseyin Demirbay, AK Parti Malatya milletvekilli aday adaylık resmi başvurusunu yaptı. Melik Hüseyin Demirbay, Ak Parti Malatya il Başkanlığı toplantı salonunda AK Parti'den Malatya  milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Melik Hüseyin Demirbay, "Malatyamız hem hem sosyodemografik hemde ekonomik olarak üzerinde titrememiz gereken önemli bir şehrimizdir. Şunu belirtmek isterim, dışarıdan gelen biri değilim. Malatya'da yaşayan Malatya'ya yatırım yapmış, halkın içinden biri olarak, halkımızın sıkıntılarını bilen biriryim.Bu yüzden başvurumdaki temsil iddiasının vicdani bir sorumluluk olduğunu biliyorum.Omuzlarımızdaki görev ve sorumluluğun ülkemiz ve Malatyamız için çözüm odaklı halkın beklentisine duyarlı, sağduyulu ve gayretli bir sorumluluk olması iddiamızdır.Malatya'mız Doğu Batı, Kuzey Güney bileşenelrinin kavşağıdır" diye konuştu

Başta 2023 ve 2071 hedefleri olmak üzere önümüze koyduğumuz tüm hedef ve projelerin Malatya ayağında geçmişinde fay hatları döşemek isteyen k,irli siyasi oyunlara asla fırsat verilmemelidir. Memleketimizin bir evladı olarak çeşitli sivil toplum kuruluşlarındaki görevlerimde huzura, barışa, kardeşliğe önem verdiğimi belirtmek istiyorum. Malatya'nın kalkınma ve kardeşliğin marka şehri olması dileğiyle AK Parti'den Malatya milletvekilliği aday adaylığımı açıklıyorum" şeklinde konuştu

AK  Parti Malatya İl Başkan yardımcısı Avukat Nurettin Sert,  aday adaylık sürecinde Melik Hüseyin Demirbay başarılar dileyerek, Demirbay'ın aday adaylık dosyasını aldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 195
Bu Ay : 6992
Toplam : 6992

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom