Kahtalı'dan İlçe Teşkilatlarına Ziyaret

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Arguvan ve Arapgir teşkilatlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kahtalı'dan İlçe Teşkilatlarına Ziyaret Malatya Siyaset

 Kahtalı, yaptığı açıklamada Malatya’nın her seçimde farklı olduğunu ifade ederek, "Malatya teşkilatı, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne Genel Merkezimiz tarafından her zaman takdir edilen teşkilatlardan olmuştur. Teşkilatlarımızın birlik ve beraberliği, bütünlüğü bugüne kadar ki başarımızda önemli rol oynamıştır. Bundan sonra da bu duruşumuzu devam ettirmeliyiz’’ dedi.

AK Parti iktidarında hiçbir vatandaş kendini ikinci vatandaş olarak görmediğini, özgürlükler ve demokratikleşme noktasında devrimlerin yaşandığını söyleyen Kahtalı, ‘’Hangi dine, ırka mensup olursa olsun, bugün herkes kendini bu ülkenin birinci sınıf vatandaşı olarak hissediyor. Müslüman olduğundan, Kürt kimliğinden veya başörtüsünden dolayı bugün kimse ötelenmiyor.

Üniversite kapısına gittiğinde, 'sen başörtülüsün, sen doktor olamazsın' 'Bu milleti yönetemezsiniz' denilmiyor. Türkiye'de AK Parti'nin kazandırdığı bu özgürlük ortamı eski Türkiye'yi elinin tersiyle itmiştir. Yeni anayasayla birlikte bu demokratik kazanımların daha da sağlamlaşmasını sağlayacağız. Artık kim gelirse gelsin, vatandaşımızın kimliğinden ve dininden dolayı farklı yapıya maruz kalmayacağı bir anayasayı yürürlüğe koyacağız’’ dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 502
Bu Ay : 7299
Toplam : 7299

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom