Mustafa Özhüsrev Başvurusunu Yaptı

AK Parti’de aday adaylığı başvuruları sürüyor. Bugün de Mustafa Özhüsrev parti il binasına gelerek aday adaylığı başvuru dosyasını İl Başkanı Hakan Kahtalı’ya teslim etti.

Mustafa Özhüsrev Başvurusunu Yaptı Malatya Siyaset

 Düzenlenen basın toplantısında konuşan Mustafa Özhüsrev, ülke açısından çok büyük önem arz eden bir seçim sürecine girdiklerini belirterek, “Ülkemiz için, tüm milletimiz için hayırlı olur inşallah” dedi.

Siyasetin kendileri için önemli bir faaliyet alanı olduğunu ve bugüne kadar siyasi çalışmaların içerisinde var olduklarını belirten Özhüsrev, ”Ülkemizin yarınlarını teminat altına alabilecek, ülkemizin insanlarının müreffeh ve rahat bir ortamda yaşamasını temin edebilecek faaliyetleri elbette ki siyasi çatı altında bu faaliyetlere destek ve hizmet vererek sağlayacağımızdan şüphemiz olmadığı için biz hep bu faaliyetler içinde bulunmaya gayret ettik. Uzun bir süredir Malatya’da siyasetle iştigal eden bir kardeşiniz olarak bu gün farklı bir kulvarda yine milletimize hizmet etmek adına milletimizle buluşmaktan dolayı büyük bir heyecan yaşıyorum, büyük bir coşku yaşıyorum” diye konuştu.

Siyasetin idealler uğruna yapıldığında büyük önem arz ettiğini belirten Özhüsrev, “Bugün sizlerin huzurunda, Malatyalı hemşerilerimizin huzurunda Malatya milletvekilliği ada adaylığına müracaat etmiş bulunmuş bulunuyoruz” dedi.

Başvurusu dosyasını kabul eden AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı da “Bende Mustafa Özhüsrev abimin bugüne kadar ki yapmış olduğu çalışmalardan haberdarım. Cenab-ı Allah çıkmış olduğu bu yolda inşallah mahcubiyet yaşatmasın diyorum.

Tabi biz bu güne kadar birçok platformda beraber olduk, aynı davanın peşinde olduğumuzu herkes bilir ben Mustafa abimin önceki çalışmalarından, gayretlerinden dolayı ve partimizin yapmış olduğu çalışmaları özetlemesinden dolayı da kendisine çok teşekkür ediyorum.İnşallah Cenab-ı Allah hakkında hayırlı olan neyse onu nasip etsin diyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 692
Bu Ay : 6776
Toplam : 6776

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom