7 Güzel Adam Malatya'ya Geliyor

1950’li yıllar Maraş’ından, 1970’li yıllar Maraş’ına ve günümüze kadar uzanan, bir “Şairler memleketi” hikayesini konu alan 7 Güzel Adam dizisinin oyuncuları ile yazar Rasim Özdenören Malatyalılarla buluşuyor.

7 Güzel Adam Malatya'ya Geliyor Malatya Kültür-Sanat

 Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş.’nin kültür etkinlikleri kapsamında düzenlediği söyleşi programına TRT’de yayınlanan 7 güzel adam dizisinin oyuncuları ile yazar Rasim Özdenören katılacak. 21 Şubat Cumartesi akşam 19.00’da Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan söyleşiy herkesin davetli olduğunu ifade eden Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sabri Akın, zaman zaman bu tür panel ve söyleşiler düzenleyerek Anadolu kültürüne katkı sunmaya çalıştıklarını söyledi.

Cumartesi akşamı önemli yazarlardan biri olan Rasim Özdenören’in Malatya’da olacağını belirten Akın, “TRT’nin dizi haline getirdiği 7 güzel adam dizisinin 7 güzel adamından biri olan Rasim Özdenöner’in de katılacağı söyleşi programımıza herkes davetlidir” dedi.

Hedeflerinin böylesine önemli yazarların tanınması ve bilinmesi olduğunu ifade eden Akın, düşüncülerin genç nesillere paylaşılması olduğunu söyledi. 7 Güzel adam dizisinin oyuncu kadrosunun da katılacağı söyleşinin güzel bir etkinlik olacağını ifade eden Akın, tüm Malatyalıların bu güzel geceye davetli olduğunu söyledi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 242
Bu Ay : 6222
Toplam : 6222

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom