YSK MHP Seçimini Geçerli Saydı

Mehmet Erdem, “Kesinlikle şunu belirtmem gerekiyor ki, Mehmet Erdem kazanmadı. Hepimiz kazandık. Burada ayrılık çıkarmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz."

YSK MHP Seçimini Geçerli Saydı Malatya Siyaset

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) MHP Malatya İl Başkanlığını Mehmet Erdem’in 3 oy farkla kazandığını açıkladı. 

YSK, MHP Malatya 11’nci olağan kongresini geçerli sayarak, Mehmet Erdem'in 3 oy farkla kazandığını açıkladı. Karar sonrası konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Erdem, 8 Şubat’ta yapılan olağan kongrede delegelerin 242 oyunu alarak seçimleri kazandığını anımsatarak, “Arkadaşlarımızın Battalgazi İlçe Seçim Kurulu’na itirazları nedeniyle kongremiz kesin olarak iptal edilmişti. Kararın kesin olması nedeniyle Yüksek Seçim Kurulu’na müracaat ettik. Yüksek Seçim Kurulu da bugün kesin kararını verdi. Çeşitli tutanaklar incelenerek 3 farkla kazandığım sonucu çıktı” şeklinde konuştu.

Kararın başta MHP Malatya il teşkilatına, tüm Malatya’ya ve ülkeye hayırlı olmasını dileyen Erdem, kazananın kesinlikle MHP olduğunu söyledi. Hiçbir arkadaşını kaybetme lüksü olmadığını belirten Erdem, şunları söyledi;
“Kesinlikle şunu belirtmem gerekiyor ki, Mehmet Erdem kazanmadı. Hepimiz kazandık. Burada ayrılık çıkarmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Bir olacağız, diri olacağız. Önümüzde 7 Haziran gibi önemli bir seçim var. Bu seçimlerde hem MHP’nin hem de Malatya’nın kazanması için çalışmamız gerekiyor. Bunun yolu da MHP’den milletvekilleri çıkarmaktır. Bu da ancak birlik, beraberlik içinde olur. Önemli olan davamızdır.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 105
Bu Ay : 2589
Toplam : 2589

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom