MP'de Kongre Heyecanı

Millet Partisi (MP) Malatya İl Başkanlığı tarafından belediye konferans salonunda Battalgazi ve Yeşilyurt İlçe Başkanlığı kongreleri yapıldı.

MP'de Kongre Heyecanı Malatya Haber

Kongreye Millet Partisi Malatya İl Başkanı Said Korkut, Yeşilyurt İlçe Başkanı Sami Tunç, Battalgazi İlçe Başkanı Mehmet Yaşar, Millet Partisi eksi Yeşilyurt İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, İl Başkan Yardımcısı Bilal Uludağ ve partililer katıldı.

Kongrede konuşan Millet Partisi Malatya İl Başkanı Said Korkut, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlere teşkilat olarak hazır olduklarını belirterek “Ama bugün görüyorum ki belediye konferans salonunda beklediğimiz kalabalık yok ama yarın olmayacak diye bir şey yok onun için hep birlikte çalışacağız” dedi.

MP Malatya Yeşilyurt İlçe Başkanı Sami Tunç ise 7 Haziran’da yapılacak seçimlerden alınlarının akıyla çıkacaklarını belirtti. MP Battalgazi İlçe Başkanı Mehmet Yaşar da genel seçimlerden başarılı bir şekilde çıkmayı hedeflediklerini söyledi. Millet Partisi Malatya İl Başkan Yardımcısı Bilal Uludağ ise yaptığı konuşmada partilerinin genel seçimlerde bir milletvekili çıkaracak gücü ve tecrübesi olduğunu belirterek kongreye katılanlara teşekkür etti.

Daha sonra yapılan kongrelerde Yeşiltyurt İlçe Başkanlığına Sami Tunç, Battalgazi İlçe Başkanlığı’na ise Mehmet Yaşar seçildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 548
Bu Ay : 2116
Toplam : 2116

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom