Doğan Bebeklere Hoş Geldin Hediyesi

Yeşilyurt Belediyesi "Hayat Seninle Güzel" projesi kapsamında Yeşilyurt ilçe sınırları içerisinde yeni bebek sahibi olmuş aileleri evlerinde ziyaret ederek hayır olsun dileklerinde bulunuyor ve hazırlanan bebek paketini armağan ediyor.

Doğan Bebeklere Hoş Geldin Hediyesi Malatya Haber

Yeşilyurt Belediyesi sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Göreve geldiği ilk günden itibaren birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, dünyaya gözlerini yeni açan bebekleri evlerinde ziyaret ederek minik bebeklere Yeşilyurt Belediyesi tarafından hazırlanan bebek paketlerini hediye ediyor.

"Hayat Seninle Güzel" projesini hayata geçiren Başkan Polat Dünyaya gözlerini yeni açan ikiz bebekleri evlerinde ziyaret etti. Salköprü mahallesinde bulunan Tuğba-Yusuf Demirtaş çiftinin ikiz bebeklerini ziyaret eden Polat, "Hayat Seninle Güzel projemizi hayata geçirerek ilk ziyaretimizi gerçekleştirmiş olduk. Yeşilyurt Belediyesi olarak her zaman halkımızın iyi gününde de kötü gününde de yanlarında olacağımızı ifade etmek istiyorum. Gerçekleştirdiğimiz bu projeyle inşallah Yeşilyurt'umuzda yeni doğan tüm bebeklerimizi evlerinde ziyaret ederek hoş geldin armağanımızı sunacağız" dedi.

Yeni doğan ikiz bebek sahibi Tuğba-Yusuf Demirtaş çifti ise Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ın ziyaretinden ziyadesiyle memnun olarak "Başkanımıza bu nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyoruz. Başkanımızın bizi evimize kadar gelip ziyaret etmesi, hayır dua da bulunması bizleri çok mutlu etmiştir." diye konuştular.

Allah herkese çocuk sahibi olmanın mutluluğunu yaşatsın dileklerinde bulunan Polat, ikiz bebekler için hazırlanmış bebek paketlerini armağan ederek ziyaretine son verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 5
Bu Ay : 6089
Toplam : 6089

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom