Güzel Ezan Okuma Kursu Sona Erdi

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Din eğitimleri kapsamında Malatya’da Battalgazi ve Yeşilyurt İlçelerinde görev yapan İmam-Hatip ve Müezzin-Kayyımlar için düzenlenen “Ezanı Güzel Okuma Hizmet İçi Eğitim Kursu” sona erdi.

Güzel Ezan Okuma Kursu Sona Erdi Malatya Kültür-Sanat

 Malatya İl Müftülüğü Konferans Salonunda düzenlenen kursa 15 Din görevlisi katıldı. Kurs sonunda gerçekleştirilen programda ise kursiyerler çeşitli makamlarda ezan okudu. Programın açılış konuşmasını yapan İl Müftü Yardımcısı Emin Yılmaz, kursun katılımcılar açısından verimli geçtiğini belirterek din görevlilerinin ezanı görev yaptıkları camilerde en iyi şekilde icra edeceklerine inandığını söyledi.

Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen ise yaptığı konuşmada kursa katılan Din Görevlilerini tebrik ederek, düzenlenen kursun amacına ulaştığını ifade etti. Müftü Çimen, kursun düzenlenmesinde emeği geçen İnönü Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ramazan Kamiloğlu, İl Müftü Yardımcısı Emin Yılmaz, Rehber Öğreticiler Hacı Yusuf Taş (Yeni) Camii İmam Hatibi Mehmet Şentürk ve Keresteciler Camii İmam Hatibi Yusuf Çelik’e teşekkür etti.

Programın sonunda Ezanı Güzel Okuma Hizmet İçi Eğitim Kursuna katılan Din Görevlilerine katılım belgeleri verildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 782
Bu Ay : 5148
Toplam : 5148

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom