Halk Günleri Devam Ediyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat her Cuma günü gerçekleştirdiği "Halk Günü" uygulamalarına devam ediyor.

Halk Günleri Devam Ediyor Malatya Haber

Halkla bire bir görüşen Polat, halkın sorunlarına, sıkıntılarına çözüm bulmaya çalışıyor. Bu kapsamda "Yeşil Masa" (444 8 9 10) çağrı merkezini de ziyaret eden Başkan Polat incelemelerde bulundu. 

Yeşilyurt Belediyesinin vatandaşlara daha hızlı hizmet vermek ve sorunlarına çözüm üretmek için oluşturduğu çağrı merkezini ziyaret eden başkan Polat çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Polat'a çalışmalar hakkında bilgi veren Çağrı Merkezi çalışanları, günde ortalama otuz ila kırk telefonun geldiğini, muhtelif şikayetlerin yanı sıra belediyenin yapmış olduğu hizmetlerden dolayı memnuniyetini ifade ederek teşekkür eden vatandaşlarında aradığını belirttiler.

POLAT "VATANDAŞLARIMIZLA İNTERAKTİF BİR YAPI ANLAYIŞI İÇİNDEYİZ"

Başkan Polat yaptığı değerlendirmede, "Bizler ilk göreve geldiğimiz andan itibaren vatandaşlarımızla interaktif bir yapı anlayışı içinde olacağımızı belirtmiştik. Oluşturduğumuz Çağrı Merkezimizle (444 8 9 10) Yeşilyurt halkının her türlü istek ve taleplerini değerlendirip en hızlı şekilde çözüm bulmak için gerekli merciilere ulaşıp vatandaşlarımızı da istek ve talepleri doğrultusunda bilgilendiriyoruz.

Tabi sadece vatandaşlarımızla Çağrı Merkezimiz aracılığıyla değil, her Cuma "Halk Günü" uygulamamız ile MAŞTİ karşısında bulunan Belediye hizmet binamızda sabah 06:00 İla 09:00 saatleri arasında vatandaşlarımızla güne başlıyor, bire bir görüşerek dertlerine sıkıntılarına çare bulmaya çalışıyoruz"dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 602
Bu Ay : 5492
Toplam : 5492

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom