Durmuş Doğan Ameliyat Oldu

Darende Belediye Başkan Yardımcısı Durmuş Doğan’ın kırılan elinin ameliyatı Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi'nde gerçekleştirildi.

Durmuş Doğan Ameliyat Oldu Malatya Haber

Hastane Baş Hekimi Dahiliye Uzmanı Dr. Celal Alandağı, ilçede bu tarz ameliyatların yapılmasının kendilerine gurur verdiğini ifade ederek, “Daha önemli ameliyatlar hastanemizde yapılabiliyor fakat bizi üzen olay hastalarımız bu konuda bilgi sahibi değiller. Genellikle ameliyat olmak için Malatya merkezine veya başka bir merkeze gidiyorlar. Biz kendi yakınlarımızı getirip burada ameliyat etmeyi düşünüyoruz. Hastanemizin ameliyathane şartları gayet uygun son model cihazlarımız var doktorumuza ortopedi uzmanımıza güveniyoruz. Belediye Başkan Yardımcısı, şartlar olmasına rağmen gelip burada ameliyat oldu kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Ameliyatı gerçekleştiren ortopedi uzmanı Dr. Volkan Arap ise Başkan Yardımcısı Durmuş Doğan’ın el kırıklığı ile kendilerine başvurduğunu belirterek gece ilk müdahalesini yaptıklarını ve sonrasında ameliyata aldıklarını söyledi. Arap, “Doğan’ın bu tür kırıklarda çeşitli yöntemler var açık ve dışarıdan yapılıyor. Biz dışarıdan müdahale yaptık ameliyat sonrası kontrollerimiz devam ediyor bu ve benzeri ameliyatları burada yapabilecek teknik imkanlara sahibiz bende ortopedi uzmanı olarak elimden geldiği kadar hizmet etmeye çalışıyorum” dedi.

Darende Belediye Başkan Yardımcısı Durmuş Doğan ise, buzlu yolda ayağının kayması sonucu yere düştüğünü ve bilek kemiğinde kırılma olduğunu söyleyerek, “Hemen Hulusi Efendi Devlet Hastanesi'ne geldim başhekimimiz ve ortopedi uzmanımız Volkan Bey ilgilendiler. Kırık olduğunu tespit ettiler ve bu tür ameliyatların burada olabileceğini ve daha rahat yapılabileceğini söyleyince Malatya’ya gitmektense hemşerilerimize örnek olsun diye ben kendilerine güvendim ameliyat oldum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 263
Bu Ay : 4664
Toplam : 4664

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom