CHP Yönetiminden Arguvan Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Enver Kiraz ve il yönetim kurulu, Arguvan CHP İlçe Örgütünü ziyaret etti. Ziyarette yaklaşan 2015 genel seçimlerinin değerlendirmesi yapıldı.

CHP Yönetiminden Arguvan Ziyareti Malatya Siyaset

Toplantıda söz alan CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, “2015 seçimleri çok önemli, çünkü ilçemiz ve Malatya birçok olumsuzluk ile boğuşuyor” dedi. 

Toplumun her kesimin sorunlarının olduğunu ifade eden Kiraz, çiftçinin 2015 seçimlerini bir çıkış olarak gördüklerini söyledi. Kiraz, bireysel hesapları geride bırakarak, el ele kol kola dışa yönelik çalışmalar yürüteceklerini sözlerine ekledi.

Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ise yaptığı açıklamada, CHP İlçe Örgütü ile uyum içinde çalıştıklarını ifade ederek, 2015 Genel seçimlerinin de yaklaştığını belirtti. Başkan Kızıldaş, Arguvan’da ki Cumhuriyet Halk Partisi iktidarının Türkiye’ye yansıyacağını dile getirdi.

CHP Arguvan İlçe Başkanı İbrahim Çopur da il yönetimine ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, 2015 genel seçimleri çalışmalarına başladıklarını ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 122
Bu Ay : 4488
Toplam : 4488

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom