Kahtalı'ya Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor

İhlas Pazarlama ve Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı’yı ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Kahtalı'ya Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor Malatya Haber

Ziyarette konuşan AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, gerçekleşen kongrelerinden sonra Türkiye Gazetesi Bölge Temsilcisi Koyun’unun ziyaretinin kendilerini onurlandırdığını belirterek, “Biz belli bir bakış açısıyla bugüne kadar nasıl geldiysek bundan sonrada inşallah ilimiz ve ülkemize hizmet etmek için elimizden elen tüm gayreti göstereceğiz” dedi. 

Bu süreçte bazı eksikliklerinin olabileceğini belirten Kahtalı, “Bu yolda çalışmalar esnasında eksikliklerini olabilir geciktirmiş olduklarımız olabilir, bu konularda büyüklerimiz inşallah bizleri uyarırsa, haberdar ederse daha mutlu oluruz” dedi.

Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu’da Hakan Kahtalı ve ekibine başarılar dileyerek “Demokrasimizin vazgeçilmezlerinden biri olan siyasi partilimizin hizmetlerin ilk ayağı olması hasebi ile önemlidir. Ülkemize ve milletimize hizmetler buralardan geçmektedir. Bu vesile ile burada kıymetli kaliteli arkadaşlar görmek bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Ülke ve millet adına güzel hizmetler yapıldığını görüyorum bundan sonrada güzel şeyler olacağına inanıyorum bu vesile ile Kahtalı ve ekibine başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 201
Bu Ay : 7347
Toplam : 7347

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom