Büyük Projeler Hayata Geçirilecek

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın, "Kardeşçe yaşama duygusunu bu topraklarda pekiştireceğiz" dedi.

Büyük Projeler Hayata Geçirilecek Malatya Siyaset

Genel seçim çalışmalarını sürdüren Bayram Taşkın, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Bayram Bey nasip olur da Ankara’ya giderse çok güzel çalışmalar ortaya koyar. Geçmiş zamanda yapılan çalışmaları, Malatya, Ankara ve Ankara Yeşilyurt yönlü ortaya koyarız. Bayram Beyin bu işi en güzel şekilde yapacağına inanıyorum” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın ise, milletin desteğiyle 7 Haziran genel seçiminin ardından büyük projelerin hayata geçirileceğini kaydederek, "Büyük projeler ve iddialar beraberinde riskleri de getirir. Bizler biliyoruz ki enfeksiyonlar yine çıkacaktır. Hükümetimizin ve partimizin kararlılığı, milletimizin büyük güven duygusuyla bu riskleri ve enfeksiyonları bertaraf edeceğiz. Halkımızın birlikte yaşama duygusunu, kardeşçe yaşama duygusunu bu topraklarda pekiştireceğiz. Bunun teminatı da Ak kadrolardır, vatandaşımızın kendisidir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 927
Bu Ay : 2509
Toplam : 2509

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom