Sanayi Sitesinde Hırsızlık

Malatya’da, sanayi sitesinde yaşanan hırsızlık olayı güvenlik kameralarına yansıdı. İş yeri sahipleri, sitede güvenliğin artırılmasını istiyor.

Sanayi Sitesinde Hırsızlık Malatya Haber

Çavuşoğlu mahallesindeki sanayi sitesinde oto lastiği satan bir işyerindeki araba lastikleri, gece saatlerinde kimliği belirsiz kişilerce çalındı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, bir şahsın, iş yerinin önüne gelerek çevreyi gözetlediği görülüyor. Olay yerinden ayrılan şüpheli, bir süre sonra yeniden başka bir arkadaşı ile iş yerine gelerek, ön tarafta bulunan lastikleri arabaya koymaya başlıyor. Yaklaşık 3-4 dakika süren hırsızlık olayı sonrası, şahıslar araçlarına binerek olay yerinden uzaklaşıyor.

İş yeri sahibi Nusret Toplu, durumu polise bildirdi. Toplu, hırsızlığın bir an önce aydınlatılmasını isteyerek, sanayi sitesindeki güvenlik önlemlerinin artırılmasını talep etti. Bir diğer esnaf Mehmet Kaplan ise bir hafta içerisinde üç hırsızlık olayı yaşandığını iddia ederek, iki hırsızlık olayının polis tarafından aydınlatıldığını söyledi. Sanayi sitesinde hırsızlık yaşanmaması içi önlemlerin artırılması gerektiğini ifade eden Kaplan, iş yeri sahipleri olarak artık gece rahat uyumak istediklerini anlattı. Kaplan, “Biz, küçük esnaf olarak kaşık kaşık toplayıp, kepçe kepçe vermek istemiyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 784
Bu Ay : 7930
Toplam : 7930

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom