Hakan Kahtalı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Malatya ili Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın ve Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı’yı ziyaret etti.

Hakan Kahtalı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti Malatya Haber

Malatya ili Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, geçtiğimiz aylarda İl Başkanlığı görevine seçilen Hakan Kahtalı’ya başarılar dileyerek “Yetiştiricilerimiz adına Malatya’mız için hem de ülkemiz için bu görevinizi hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Tarım ve hayvancılığa Hükümetin önemli destekler sağladığını aktaran Akın, “Bu bağlamda da inşallah Ak Parti İl Başkanımızda bu konulara yabancı değil hayvancılıkla alakalı bizlerin yanında olacağını biliyoruz. Bizleri kabul ettiği için de tekrar teşekkür ediyoruz. Allah görevlerini hayırlı uğurlu etsin. Hep birlikte Malatya’mız için çalışacağız” dedi.
AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ise kendilerini ziyarete gelen Akın ve yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek “Malatya’ya nasıl daha çok faydalı olabiliriz adına sivil toplum kuruluşları ile istişare içinde olarak sorunları çözeceğimize inanıyorum. Bu süreçte el ele vererek ilimize nasıl faydalı oluruzu konuşacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 226
Bu Ay : 744
Toplam : 744

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom